| Type | Description |
|---|---|
| Part Status: | Active |
| Voltage - Breakover: | 220 ~ 250V |
| Current: | - Breakover 35µA |
| Current - Peak: | Output 900mA |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Package / Case: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |