| Type | Description |
|---|---|
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Controller (PSE) |
| Number of Channels: | 12 |
| Power - Max: | 31W |
| Auxiliary Sense: | - |
| Standards: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Voltage - Supply: | 44 V ~ 57 V |
| Current - Supply: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 85°C |
| Package / Case: | - |
| Supplier Device Package: | 64-LQFP |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |