| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Function: | Volume Control |
| Applications: | Consumer Audio |
| Number of Channels: | 6 |
| Interface: | I²C |
| Voltage - Supply: | 8V ~ 15V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Specifications: | -79dB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 30-DMP |
| Supplier Device Package: | 30-SDMP |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |