| Type | Description |
|---|---|
| Part Status: | Obsolete |
| Frequency - Lower: | 500MHz |
| Frequency - Upper: | 2GHz |
| Isolation @ Frequency: | 21dB @ 2GHz (typ) |
| Insertion Loss @ Frequency: | 0.55dB @ 2GHz |
| IIP3: | - |
| Topology: | Reflective |
| Circuit: | SP3T |
| P1dB: | - |
| Features: | - |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Operating Temperature: | -45°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply: | - |
| RF Type: | Cellular, CDMA, GPS, PCS |
| Package / Case: | 10-UFDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 10-TSON (2.3x2.55) |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |