| Type | Description |
|---|---|
| Part Status: | Active |
| Applications: | - |
| Switch Circuit: | - |
| Number of Channels: | 4 |
| Voltage - Supply: | , Single (V+) 3 V ~ 3.6 V |
| Voltage - Supply: | , Dual (V±) - |
| -3db Bandwidth: | 500MHz |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Supplier Device Package: | 48-TSSOP |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |