| Type | Description |
|---|---|
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | VCSO (SAW) |
| Frequency - Output: | 1 622.08MHz, 666.5143MHz |
| Frequency - Output: | 2 - |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency: | Stability ±100ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply: | (Max) 125mA |
| Size / Dimension: | 0.550" L x 0.350" W (13.97mm x 8.89mm) |
| Height: | 0.165" (4.19mm) |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |