| Type | Description |
|---|---|
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Isolated Module |
| Number of Output: | s 3 |
| Voltage - Input: | (Min) 36V |
| Voltage - Input: | (Max) 75V |
| Voltage - Output: | 1 15V |
| Voltage - Output: | 2 3.3V |
| Voltage - Output: | 3 1.5V |
| Current - Output: | (Max) 2.7A, 6A, 7A |
| Voltage: | - Isolation 1.5kV (1500V) |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency: | 85% |
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Package / Case: | 26-SIP Module |
| Size / Dimension: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |