| Type | Description |
|---|---|
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Non-Isolated PoL Module |
| Number of Output: | s 1 |
| Voltage - Input: | (Min) 4.75V |
| Voltage - Input: | (Max) 14V |
| Voltage - Output: | 1 15V |
| Voltage - Output: | 2 - |
| Voltage - Output: | 3 - |
| Current - Output: | (Max) 750mA |
| Voltage: | - Isolation - |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 85°C |
| Efficiency: | 85% |
| Mounting Type: | Through Hole, Right Angle |
| Package / Case: | 3-SIP Module |
| Size / Dimension: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |