| Type | Description |
|---|---|
| Part Status: | Active |
| Switch Circuit: | SPDT |
| Number of Circuits: | 6 |
| Voltage - Supply: | , Single (V+) 1.65 V ~ 3.6 V |
| Voltage - Supply: | , Dual (V±) - |
| -3db Bandwidth: | 240MHz |
| Charge Injection: | 0.81pC |
| Crosstalk: | -62dB @ 10MHz |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Package / Case: | 24-WQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 24-WQFN (4x4) |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |