| Type | Description |
|---|---|
| Part Status: | Obsolete |
| Frequency - Lower: | 4.8GHz |
| Frequency - Upper: | 5.85GHz |
| Isolation @ Frequency: | 18dB @ 5.8GHz (typ) |
| Insertion Loss @ Frequency: | 0.9dB @ 5.8GHz |
| IIP3: | - |
| Topology: | Reflective |
| Circuit: | SPDT |
| P1dB: | - |
| Features: | - |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3.3 V |
| RF Type: | Cordless Phones, WLAN |
| Package / Case: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Supplier Device Package: | 6-SuperMiniMold |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |