| Type | Description |
|---|---|
| Part Status: | Active |
| Type: | Non-Isolated PoL Module |
| Number of Output: | s 1 |
| Voltage - Input: | (Min) 2.9V |
| Voltage - Input: | (Max) 5.5V |
| Voltage - Output: | 1 0.8 ~ 3.3 V |
| Voltage - Output: | 2 - |
| Voltage - Output: | 3 - |
| Current - Output: | (Max) 500mA |
| Voltage: | - Isolation - |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Features: | OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 13-PowerVFQFN Module |
| Size / Dimension: | 0.12" L x 0.10" W x 0.04" H (3.0mm x 2.5mm x 1.0mm) |
| Supplier Device Package: | 13-MLPQ (2.5x3) |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |