| Type | Description |
|---|---|
| Part Status: | Last Time Buy |
| Transistor Type: | NPN |
| Frequency - Transition: | 12GHz |
| Gain: | 8.5dB |
| Power - Max: | 125mW |
| Operating Temperature: | 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | SOT-523 |
| Supplier Device Package: | SOT-523 |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |