| Type | Description |
|---|---|
| Part Status: | Last Time Buy |
| Frequency - Lower: | 500MHz |
| Frequency - Upper: | 2.5GHz |
| Isolation @ Frequency: | 24dB @ 2.5GHz (typ) |
| Insertion Loss @ Frequency: | 0.35dB @ 2.5GHz |
| IIP3: | - |
| Topology: | Reflective |
| Circuit: | SPDT |
| P1dB: | 30dBm (typ) IP1dB |
| Features: | - |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Operating Temperature: | -45°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply: | - |
| RF Type: | 802.15.1/Bluetooth, Cordless Phones, Cellular, PCS, WLL, WLAN |
| Package / Case: | 6-SMD, Flat Leads |
| Supplier Device Package: | 6-Minimold |
| Shipment: | UPS/EMS/DHL/FedEx Express. |
| Condtion: | New original factory. |